Home > Brands > Remote controls Kendo > Remote control for Kendo AV-B1038A010A
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Kendo AV-B1038A010A
Remote control for AV-B1038A010A
Reference: AV-B1038A010A
Other names: AVB1038A010A
Available in stock
The order will be shipped today if you make the purchase before 16:00 h.
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Kendo
Some of the models that use this remote are
Kendo AV-B 1038 A 010 A
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.