Home > Brands > Remote controls Samsung > Remote control for Samsung LA40A610A3R/XUM
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Samsung LA40A610A3R/XUM
Remote control for LA40A610A3R/XUM
Reference: LA40A610A3R/XUM
Other names: LA40A610A3RXUM
Available in stock
The order will be shipped today if you make the purchase before 16:00 h.
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Samsung
Remote controls Samsung
Some of the models that use this remote are
Samsung LA 40 A 610 A 3 R/XUM
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.